Masza i niedźwiedź | Gadżety z ulubionymi bohaterami

“Masza i Niedźwiedź” to rosyjski serial animowany, który pokochały tysiące maluchów. Opowiada on zabawne historie o przygodach tytułowej bohaterki i jej zwierzęcego towarzysza - emerytowanego niedźwiedzia cyrkowego, znającego wiele niezwykłych sztuczek. Bajka “Masza i Niedźwiedź” nie tylko bawi, ale również edukuje i rozwija wyobraźnię.

KUP TERAZ

Masza i niedźwiedź - zabawki

W sprzedaży dostępnych jest wiele zabawek związanych z bajką “Masza i Niedźwiedź”. Można znaleźć m.in. lalki, pluszaki i zestawy z domkami. Dużą popularnością wśród maluchów cieszą się komplety, zawierające figurki tytułowych bohaterów oraz ich domki z akcesoriami. Dzieci zachwycają się również pluszakami, które mogą służyć nie tylko jako zabawka do rozgrywania scenek, ale również jako maskotka, do której można się przytulić przed snem.

Zabawki Masza i Niedźwiedź są wykonane z bezpiecznych materiałów. Ponadto są miłe w dotyku i nie zawierają toksycznych elementów. Te wyjątkowe zabawki z pewnością poprawią dziecku humor i dadzą mu wiele radości. Maluch będzie mógł zabrać je niemal wszędzie - do szkoły, na spacer oraz na wycieczkę.

Masza i niedźwiedź maskotka - lalka

Wśród zabawek z serii “Masza i Niedźwiedź” dostępna jest maskotka-lalka 2w1 wyprodukowana przez popularną markę Simba. Lalka przebrana jest za swojego najlepszego przyjaciela - emerytowanego niedźwiedzia cyrkowego. Posiada ona rączki i główkę ze sztucznego tworzywa i korpus z miękkiego, delikatnego materiału, który przypomina futro. Lalka ma duże zielone oczy, blond grzywkę i uśmiechniętą buzię. Wykonana jest z bezpiecznego materiału, który nie zaszkodzi Twojemu maluszkowi.

Lalka z pewnością zachwyci każdego miłośnika przygód Maszy i Niedźwiedzia. Doskonale odwzorowuje ona główną bohaterkę. Może służyć do odgrywania bajkowych scenek. Sprawdzi się również jako maskotka, do której maluch może się przytulić. Lalka z serii “Masza i Niedźwiedź” świetnie sprawdzi się jako prezent dla każdego malca. Można ją podarować dziecku na urodziny, święta czy też inną okazję. Lalka ma wysokość 24 cm i jest przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia. Zakupisz ją w atrakcyjnej cenie na stronie: https://kidashka.pl/SIMBA-Masza-lalka-2w1-25cm-p831. W ofercie sklepu znajdziesz również inne produkty z serii “Masza i Niedźwiedź”. Pamiętaj, że robiąc zakupy na stronie Kidashka za 300 zł, nie płacisz za wysyłkę. Z tego względu warto zapoznać się z pełnym asortymentem i wybrać najlepsze produkty dla swojego maluszka.